Ortaköy Beton Kesme

Çorum Beton Kesme firmamız, Çorum ve Ortaköy elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Ortaköy ve civarı hizmet vermektedir.

Çorum’un 45 kilometre güneyinde yer alan Alaca ilçesinin güneybatı kısmında konumlanmış olan Alacahöyük, ilk kez 1835 yılında varlığını göstermiştir. Bilim adamlarının ve arkeologların araştırmaları sonucunda ortaya çıkan alan dünya medeniyetleri ve Çorum’un tarihinde nelerin saklı olduğuna dair bizlere bilgiler verir. İlk milli kazıların Atatürk zamanında olmasıyla 1935 yılından itibaren tamamen bir kazı çalışma işlemi başlamıştır. Araştırmalardan alınan sonuçlara göre Eski Tunç, Hitit, Frig dönemlerini kapsayan dört farklı kültürün izleri görülmüştür. Eski tunç dönemine ait 13 adet kral mezarı, sfenksli kapı ve mabet saray binası kazılar esnasında ilk etapta dikkat çeken yapılardır. Hitit Güneş Kursu’da bu kazılar sonucunda bulunup koruma altına alınmıştır.

 

Modern yaşamın inşaat sektörüne getirdiği yenilikleri bünyesine entegre eden ve yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretmeyi misyonu haline getirmiş KarotÇankırı, tecrübeli yönetici ve uzman ekibiyle, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmayı ilke haline getirmiştir. Lider ruhlu firma olma yönünde emin adımlarla ilerleyen KarotÇankırı müşterilerine halatlı elmas tel kesme hizmeti de sunmaktadır.

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller