Ortaköy Karot Firmasi

Ortaköy Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Ortaköy civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Çorum karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Ulu Camii Çorum’da yer almaktadır. Osmancık Caddesi üzerinde yer alır. Tarihi bir önem taşımaktadır. araştırmacıların vardığı çeşitli sonuçlara göre ne zaman yapıldığı hakkında net bir bilgi elde edilememiştir. Fakat bulunan kaynaklara göre yapıyı Hayrettin Hızır yapmıştır. Selçuklu Sultanı’nın kölesi olan Hayrettin’in yaptığı bu yapı herkes tarafından günümüzde hala ilgi görmektedir. Camiinin minber kısmında materyal olarak ağaç işçiliği kullanılmıştır. Yapının bu açıdan da tarihselliği ve mimarisi oldukça önem teşkil etmektedir. Selçuklu hakimiyetinin son dönemlerine ait olan eser günümüzde hala varlığını yıpranmış olsa da sürdürmektedir. Bazı efsanelere göre caminin minberinin başka bir camiden getirildiği de söz konusudur. Fakat tüm bunlara rağmen cami şehrin büyük bir simgesi olarak halk tarafından dillere destan edilmiştir.

 

KarotÇorum şubesi ile 95 yılından bu yana belirlediğimiz ve gerçekleştirmeyi başardığımız ülkenin dört bir yanına yayılma politikamızın doğru bir tercih olduğunu bugün artık daha iyi biliyoruz. KarotÇorum, 81 ilde konutlar, karma yapılar, devlet binaları ve yollar için karot beton delme, kesme işlemlerini kaliteden ödün vermeden profesyonel ekibini arkasına alarak teknolojinin tüm şartlarına uygun bir biçimde gerçekleştirmektedir. 23 yıllık bir tecrübe ve başarıya sahip şirketimiz bir çok müşterilerimiz ve partnerlerimiz tarafından kabul edilmiş çok sayıda referansa sahip olmuştur.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller