Osmancık Beton Kesme

Çorum Beton Kesme firmamız, Çorum ve Osmancık elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Osmancık ve civarı hizmet vermektedir.

Çağın getirdiklerini takip eden dinamik yapısıyla son teknolojiyi bünyesine dahil eden ve böylece sektörün öncüleri arasında olan firma halatlı elmas tel kesme yöntemi ile kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Bu yöntem kullanılarak aynı zamanda hafriyatla ya da toprakla kapatılmış olan betonerme blokların kesilmesi işlemi de mümkündür. Büyük beton kütlelerinin kesimi, bina yıkımı, yığma bina yıkımı, geniş ölçekteki parapetler, kapı, pencere ve asansör yerleri gibi geniş bölgelere uygulanabilen halatlı elmas tel kesme yöntemi KarotÇankırı’yı diğer firmalardan ayıran en büyük hizmetlerinden biridir.

 

Zirve KarotÇankırı, uzman, araştırmacı ve güvenilir elemanlarıyla, insana ve çevresine saygılı, estetik ve aynı zamanda en az zarar vererek hizmet vermeyi hedefleyen, en önemlisi de iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine misyon edinmiş, dört dörtlük bir hizmet sunmaktan keyif alan bir firma olarak Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Arayın sizlerle tüm detayları paylaşıp, sizlere en uygun fiyatın ne olduğuna bakalım!

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller