Karaçoban Beton Kesme

Erzurum Beton Kesme firmamız, Erzurum ve Karaçoban elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Karaçoban ve civarı hizmet vermektedir.

Efsaneleriyle ünlü olmayan bir şehir yok. Erzurum’da bu şehirlerden biri olarak Çoban Dede Efsanesi, Gelin Geldi, Külhancı Baba gibi birçok efsaneye de ev sahipliği yapmakta.

 

Böylesine dolu bir şehirde 1995 yılından beri hizmet veren firmamız Karot Erzurum, karot ile beton delme işlemini gerçekleştirmektedir. Q20 ile Q500 arası çapları 550 santimetre derinliğe inerek istenilen açıyla delebilen son teknoloji aletleriyle sektörün öncüsü olan Karot Erzurum, sektöründe belki tek değil ama en iyisi olmayı amaçlamaktadır.

 

Karot Erzurum, Karot beton kesme uygulaması ile hizmetinizde! Karot beton kesme işlemi betona zarar vermeden ve istenilen çapta yapılır. Karot beton delme işlemi ile hemen hemen aynı olan karot beton kesme işlemi, ErzurumKarot tarafından deneyimli kadromuz ile en hızlı şekilde yapılır. Kesme işlemi, demir donatılı ve demir donatısız tüm zeminlerde uygulanabilir. Erzurum Karot güvencesiyle yapılan işlerden siz değerli müşterilerimiz de memnun kalacak! Bize ulaşmanız hiç de zor değil. Neden mi 24 saat canlı destek hattına sahip ilk firmayız da ondan!

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller