Karacasu Beton Kesme

Aydın Beton Kesme firmamız, Aydın ve Karacasu elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Karacasu ve civarı hizmet vermektedir.

Gündüzleri deniz sefası yaptığınız geceleri ise sakinleşmeye gün batımını izleyerek devam ettiğiniz Aydın’da sene boyu festivaller bulunmaktadır. Her ilçeye dağılmış bir festival düzenine sahip şehir, yıl boyu eğlenceli dakikaları da beraberinde getirir. İncirliova, Germencik, Yenipazar, Kuyucak, Karpuzlu ve Koçarlı isimlerini almış ilçelerde deve güreşi ile ilgili festivaller düzenlenmektedir. Festivallerle birlikte konserler ve birçok tasarım etkinliği ve geleneksel aktiviteler bulunmaktadır.

 

Tarımın ekonomisinde büyük önem taşıması üzerine tarım ile ilgili de sadece üretim değil tarımı şehre ve turistlere tanıtmak ve yerlileşmeye önem verilmesi açısından düzenlenen,  yerli tohum takasının olduğu ve tarımı mili duygularla canlandırmak için yapılan tohum festivali her yıl mart aylarında düzenlenmektedir.

 

2017 yılında beşinci kez düzenlenen Latmos Doğa Şenliği, dünyaca ünlü olan Bafa Gölü’nün sahilinde yapılmakta ve kişiler kamp kurarak konaklayarak doğada yaşamanın ne demek olduğunu öğretmek amacıyla yapılan bir etkinlik olarak bilinmektedir. Kaya tırmanışından, trekking etkinliklerine ve kampçılığın temel şartlarının öğretildiği etkinlik yaz dönemlerinde yapılmaktadır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller