Islahiye Karot Firmasi

İslahiye Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, İslahiye civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Gaziantep karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Zirve Karot, kurulduğu günden itibaren aynı azim ve kararlılıkla hareket eden, kendi alanında en iyisi olma misyonu ile yola çıkan, inşaat sektöründe güven ve kalitenin isimlerinden olan ve Türkiye’nin her bölgesinde ve şehrinde hizmet veren bir şirkettir. Geçmişten günümüze sahip olduğu tecrübesi ile Zirve Karot; karot beton delme, karot beton kesme, hidrolik beton kesme, halatlı elmas, tel kesme, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, beton kırma, vakumlu el karotu, portatif el kesme ve daha birçok uygulama ile Gaziantep’te, Gaziantep Zirve Karot adıyla hizmet vermektedir.

Hidrolik beton kesme uygulaması ile demir donatılı ya da demir donatısız betonlarda, titreşim olmadan, hasarsız, tahribatsız bir şekilde beton kesilir. Hidrolik beton kesmenin uygulama alanları; perde, döşeme, kolon, kiriş, kapı, pencere, parapet ve asansör boşluklarının kesilmesi gibi alanlardır. Uygulama yapılırken asla yüzeye zarar verilmez ve titreşim olmadığından betonda çatlamalar oluşmaz. Fazladan bir yüzey düzleme işlemi gerektirmeyen hidrolik beton kesme uygulaması, müşterinin istediği şekilde ve uygun fiyata yapılır.

Diğer uygulamalarımızda olduğu gibi hidrolik beton kesme uygulamasında da bir numara olan Gaziantep Zirve Karot, müşteri öncelikli çalışma politikası ile kendi alanındaki diğer şirketlerden ayrılır. Şirketimiz, kurulduğu 1995 yılından beri aynı özveri ve heyecanla çalışır, üstelik 7/24!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller