Horasan Beton Kesme

Erzurum Beton Kesme firmamız, Erzurum ve Horasan elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Horasan ve civarı hizmet vermektedir.

Beton kırma; inşaat sektörünün vazgeçilmez işlemleri arasında yer almaktadır. Yeni yapılacak ve yenilenecek bina, avm ve iş merkezlerinde kullanılması uygun görülen bir uygulama olup, eğer geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilse yapılmamasının önerildiği bir yöntemdir. Fakat Zirve Erzurum, bu uygulamayı modern teknoloji ile birleştirerek, gürültü kirliliğini ve titreşim, toz gibi çevreyi olumsuz etkileyecek riskleri ortadan kaldırmıştır.

 

 

Bir yapı oluşturmadan önce o yapının oluşturulması planlanan temelinin sağlam bir halde olmasına önem veren firmamız, tüm işlemlerini bu düşünce yapısı ile gerçekleştirmektedir. Kirli, kötü bir betonarme yüzeyin üzerine ne kadar güzel bir bina dikerseniz dikin o bina sağlam bir bina olmayacaktır düşüncesini benimseyen firmamız, modern teknolojiye sahip iş makineleri ile beton kırma işlemlerini Türkiye’nin her il ve ilçesinde gerçekleştirmektedir.

 

Firmamız ile Erzurum artık bir taşra olmaktan çıkıp modern inşaat teknolojilerinin kullanıldığı, daha sağlam ve kaliteli binalara sahip bir başkent olarak dünyadaki sıralamasını en üst seviyeye taşıyacaktır. Arayın farkı görün!

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller