Çorum Beton Kesme

Çorum Beton Kesme firmamız, Çorum ve Merkez elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Merkez ve civarı hizmet vermektedir.

Çorum’un en önemli noktası sınırları içerisinden yaklaşık olarak 84 kilometre uzaklıkta olan Hattuşaş diğer bir adıyla Boğazköy , bilindiği üzere Anadolu’nun bilinen en eski başkentidir. 1986 yılından itibaren Unesco tarafından dünya kültür mirası listesine alınmıştır.  Bölgede yapılmış kazılardan anlaşıldığı üzere Hitit, Asur, Frig, Galat, Roma ve Bizans dönemine ait birçok kalıntı ve kültür mirası ortaya çıkmıştır. Hattuşaş iki farklı bölmeye ayrılır. Bunlardan biri yukarı şehir diğeri de aşağı şehirdir. Yukarı şehirde genellikle tapınaklar ve kutsal noktalar bulunur. Aşağı şehir kısmında ise Büyük Tapınak ve halkın geçmiş dönemde yerleşimde bulunduğu bölgeler yer almaktadır.

 

Zirve Karot 81 ilde var olan şubeleriyle, 95 yılında kurulmuştur. Gerçekleştirdiği projelerde ortaya çıkan ihtiyaçları ve beklentileri, doğru uygulama yöntemlerini seçerek, Avrupa standartları çerçevesinde yürüttüğü teknolojik gelişmeleri de takip ederek karşılayan firmamız ne kadar güvenilir ve kaliteli bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

 

Deneyim ve edindiği tecrübe ve birikimi kadar, müşteri ilişkileri ve insan kaynakları konusunda da bir numara oluşu KarotÇankırı’yı uluslararası bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerletmiştir.

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller