Çat Beton Kesme

Erzurum Beton Kesme firmamız, Erzurum ve Çat elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Çat ve civarı hizmet vermektedir.

Sektöründeki gelişmeleri en iyi şekilde takip eden ve piyasadaki yeni taleplere karşı her zaman çözüm üretebilecek lider ve dinamik kadrosuyla sizlere hizmet vermekten kaçınmayan firmamız KarotErzurum, bu başarıyı emin adımlarla sürdüren şubelerimizden biri olup, Adana’nın inşaat konusundaki gelişiminin ve potansiyelinin farkına varıp, bu süreci sonuna kadar destekleyen bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Yıllarca hatalı bir şekilde beton kırma işlemlerinin yapıldığı elektro makinesiyle değil de kompresör yöntemini kullanarak zarar vermeden beton kırma işlemini yapan firmamız, sizler için en doğru çözümü üretmeyi görevleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu sebeple beton kırma işini elektrikli el aletleriyle yapan firmamız minimum hasarla maksimum kaliteyi elde etmeye özen göstermektedir.

 

Beton kırma işlemi ile aynı zamanda doğalgaz tesisat delikleri, klima delikleri ve su tesisat delikleri de gerektiği durumda kırılabilmekte ve onarımı sağlanabilmektedir. Profesyonel kadromuz eşliğinde, son teknoloji ürünü makinelerimizle milimetrik bir beton kırma işlemine ihtiyaç duyuyorsanız KarotErzurum şubemiz ile hemen irtibata geçin. Dilerseniz ücretsiz keşif talebinde bulunabileceğinizi de unutmayın! Hem de canlı destek hattımız aracılığıyla.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller