Bayat Beton Kesme

Çorum Beton Kesme firmamız, Çorum ve Bayat elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Bayat ve civarı hizmet vermektedir.

İnşaat sektörü ve sanayileşme ortaya çıktığından beridir, sektöre ait ihtiyaçlar her geçen gün artmaktadır. KarotÇankırı olarak tüm bu ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Beton çatlatma denilen inşaat süreci için en temel ihtiyaçlardan biri olan bu uygulamayı, son teknoloji aletleri kullanarak yapmaktayız. Karot delme işlemi sonucunda elde edilen boşluğun içerisinde hidrolik tahrik etme gücü yaratan kısmım ile beton kütlelerinden ayrılması yöntemi elde edilmektedir. Bunun için kullanılan beton çatlatma makineleri farklılık göstermektedir. Gürültüsü olabildiğince az ve çevreye verdiği zararla minimum şekilde olan beton çatlatma işlemlerini firmamıza emanet edebilir ve içinizi ferah tutabilirsiniz.

 

Firmamızdan dilediğiniz zaman bilgi edinebilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Zirve Karot olarak her zaman işinin en iyisi olmaya çalışan, uzman personeliyle sorumluluklarını bilen bir firma olarak sizler için en iyi çözümü bulacağımıza güveniyor bizleri hemen aramanızı bekliyoruz. Web sitemizin de sizler için sürekli hizmet halinde olduğunu unutmayın!

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller