Alaca Beton Kesme

Çorum Beton Kesme firmamız, Çorum ve Alaca elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Alaca ve civarı hizmet vermektedir.

KarotÇankırı olarak kalite firmamız için bir tesadüf değil, firmamızın emeğe ve gelişmeye karşı verdiği önem sonucunda ortaya çıkmış bir süreçtir. Yaklaşık 13 yıldır hizmet veren, hizmet vermekle beraber faaliyet alanını genişleten KarotÇankırı, teknolojiyi takip etmekten kaçmayan ve daimi bir yenilik anlayışı içerisinde kendisine sürekli öğrenecek yeni faaliyet alanları bulmaktadır. Sağlık ve emniyet çerçevesinde maliyet ve süre orantısı içerisinde kaliteli hizmetten ödün vermeyen firmamız Çankırı şubesinde yaptığı tüm uygulamaları aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanında da gerçekleştirmektedir.

 

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerden aldığımız olumlu geri dönüşler firmamızın sizler için ne kadar önemli olduğunu belli etmekle beraber, bizleri geleceğe daha da gururlu bir vaziyette ilerlememizin en büyük motivasyon kaynaklarından biridir. Bu anlayışla gücümüze güç kattığımız firmamızda karot delme, kesme, filiz ekme, derz ve asfalt kesme, bina yıkımı gibi işlerin yanında vakumlu el karotu konusunda da uzmanlaştık.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller